Pedagoški kutak
OBAVIJEST ZA RODITELJE PREDŠKOLACA
Autor: Nataša Trebotić, 15. 4. 2024.

TESTIRANJE ZA UPIS U 1. RAZRED

OSNOVNE ŠKOLE

bit će održano

u utorak 23.04.2024. u 10 : 30 sati u Osnovnoj školi „Slatine“

Testiranje će obaviti školski Tim za procjenu psihofizičkog stanja djeteta u kojem su pedagoginja, učiteljica razredne nastave i učiteljica hrvatskog jezika.

Preporuča se da se djecu ne plaši s testiranjem i da im se pozitivno priča o školi. Roditelji koji imaju dodatne nalaze ili potrebu individualnog razgovora mogu se javiti stručnom Timu i prije samog testiranja.

Ukoliko imate dodatna pitanja navratite do škole ili nam se obratite se s povjerenjem na telefonski broj  021/796-420 i 021/891-464 od 8:30 do 13:30 svaki dan.

Napomena:

Ukoliko se još niste prijavili na Terminka za sistematski pregled i procjenu kod školske liječnice molimo da i to obavite.

Hvala na suradnji!

STRUČNA SLUŽBA ŠKOLE