preskoči na sadržaj

Osnovna škola Slatine

Login
Tražilica
Korisni linkovi
 

 

 

 

 

 

Mrežni školski list

Knjižnica na mreži

YouTube šk. knjižnice

Natječaji za IUN

 

Upisi 2021./2022.

Kamo poslije OŠ?

Natječaji

natjecaji

INFORMACIJE ZA UČENIKE I RODITELJE
RASPORED ZVONA 2021./22.
Željka Ninčević / datum: 14. 9. 2021. 10:25
 

SAT

POČETAK

KRAJ

ODMOR

 

1.

08.00

08.45

5 min

2.

08.50

09.35

5 min

3.

09.40

10.25

VELIKI ODMOR ZA UČENIKE RAZREDNE NASTAVE (NAKON 2. SATA)

VELIKI ODMOR ZA UČENIKE PREDMETNE NASTAVE

15 + 5 min

4.

10.45

11.30

5 min

5.

11.35

12.20

5 min

6.

12.25

13.10

5 min

7.

13.15

14.00

 

8.

14.00

14.45

 

 

[OPŠIRNIJE]



RASPORED NASTAVE TZK 2021./22.
Željka Ninčević / datum: 14. 9. 2021. 10:44

UTORAK

ČETVRTAK

12:30-13:15 5. razred TZK

13:15-14:45 8. razred TZK

14:45-15:30 8. i 7. razred INA

15:30-16:15 7. razred TZK

16:15-17:00 6. razred TZK

12:30-13:15 5. razred TZK 

    13:15-14:00 5. i 6. razred INA       

 14:00-14:45 6. razred TZK   

14:45-15:30 7. razred TZK

15:30-17:00 INA i ŠK


[OPŠIRNIJE]



RASPORED INFORMACIJA ZA RODITELJE 2021./22.
Željka Ninčević / datum: 14. 9. 2021. 10:20

RAZREDNICI

1. razred – razrednica Nela Sprečkić Keča

 

Ponedjeljak 3. sat (9.40)

2. razred – razrednica Antonela Rađa

 

Petak 4. sat (10.45)

3. i 4. razred – razrednica Josipa Parčina

 

Utorak 4. sat (10.45)

5. razred – razrednica Ana Teklić

 

Utorak 3. sat (9.40)

6. razred – razrednica Marina Ležaja

 

Srijeda 5. sat (11.35)

7. razred – razrednica Ljiljana Jelinić

 

Srijeda 2. sat (8.50)

8. razred – razrednica Jasna Šapina

 

Ponedjeljak 3. sat (9.40)

PREDMETNI NASTAVNICI

Likovna kultura

Četvrtak 4. sat (10.45)

Tehnička kultura

Utorak 2. sat (8.50)

Glazbena kultura

Ponedjeljak 2. sat (8.50)

Matematika i Fizika

Utorak 5. sat (11.35)

Engleski jezik 1., 3., 4., 5. i 6. razred

Srijeda 3. sat (9.40)

Engleski jezik 2., 7. i 8 razred

Srijeda 2. sat (8.50)

Talijanski jezik

Srijeda 3. sat (9.40)

Hrvatski jezik

Srijeda 5. sat (11.35)

Povijest i Geografija

Ponedjeljak 3. sat (9.40)

Priroda, Biologija i Kemija

Utorak 3. sat (9.40)

Tjelesna i zdravstvena kultura

Četvrtak 5. sat (11.35)

Vjeronauk

Petak 3. sat (9.40)

Informatika

Utorak 3. sat (9.40)

 
 

[OPŠIRNIJE]



RSS


preskoči na navigaciju