Školski vrt

Od same odluke o osamostaljenju škole 1997., počinje se oplemenjivati i uređivati unutrašnjost školskog prostora te osmišljavati izgled školskog vrta. Intenzivno se radi na nabavci sadnica, priprema tlo te postavlja stazica od oblutaka. Od blatne površine pred predivnom školskom zgradom, uspjeli smo napraviti pravu malu zelenu oazu, koju su stručnjaci proglasili Najljepšim školskim vrtom osnovnih škola primorsko-dalmatinskog pojasa u 2001. Nagradu smo preuzeli u Martijancu.

Osim vrta, njegujemo bilje u svim prostorima škole, tako da je svaki kutak školske zgrade ozelenjen. Prozori, hodnici, uredi i učionice puni su bilja, koje se redovito njeguje i obnavlja, te tako ukrašava vanjski izgled i unutrašnjost škole.

Za uspješno njegovanje školskog vrta škola je dobila CVJETNU ZASTAVU u Đurđevcu u studenom 2005.

Više slika našeg vrta...