Obavijest o organizaciji nastave na daljinu!
Autor: Željka Ninčević, 17. 3. 2020.

Dragi učenici i roditelji!

Naša škola je u potpunosti spremna za provođenje nastave na daljinu.

Svi učenici predmetne nastave kao i svi učitelji su uključeni u virtualne učionice na platformi Yammer. Nastava je već počela, pa vas molim da pratite upute predmetnih učitelja i vrijedno izvršavate zadatke. Zadatke možete rješavati bilo kada tijekom dana, ali ukoliko cijeli dan niste bili aktivni u virtualnoj učionici, to ćemo smatrati izostankom kojega je potrebno opravdati razredniku. Pitajte, surađujte, komentirajte, budite uključeni.

Učenici razredne nastave će na isti način dobijati sve potrebne informacije i zadatke u već formiranim grupama/virtualnim učionicama od svojih učiteljica.

Pozivam vas da pratite obrazovne sadržaje koji se svakodnevno emitiraju na HTV3 za razrednu nastavu i na Sportskoj televiziji za predmetnu nastavu, prema rasporedu za svaki dan dostupnim na sljedećoj poveznici. Nastavu na daljinu možete pratiti i na mrežnim stranicama Škole za život,  na pripadnom YouTube kanalu Škole za život i na YouTube kanalu Škole na trećem.

Želim svim uspješan rad u virtualnim učionicama i srdačno vas pozdravljam.

Željka Ninčević, ravnateljica