Pedagoški kutak
Dragi roditelji!
Autor: Sanja Kuliš, 25. 3. 2020.

Dragi roditelji!

Svi zajedno našli smo se u jednoj novoj situaciji koja je vrlo stresna i traje već neko vrijeme. Nažalost, nitko od nas ne zna koliko će još potrajati, ali želimo vjerovati da će svemu ovome uskoro doći kraj. Nikome nije lako. Cijeli svijet sada živi život po nekakvim novim pravilima, više nego ikad potičemo jedni druge da se čuvamo i ostanemo doma. Ono što nas je snašlo trenutno ne možemo izbjeći ni promijeniti, ali zato možemo dati sve od sebe da budemo što pozitivniji i hrabri. Ponajviše za svoju djecu, svoje malene koji sigurno sada imaju puno pitanja i strahova.

Možda im nećete znati odgovoriti na sva pitanja, možda ste i sami pomalo u strahu. I to je sasvim razumljivo i ljudski. No, želim vas ohrabriti i potaknuti da razgovarate s njima i podsjetiti vas da u svemu tome niste sami. Vaša škola je tu za vas. Iako su naše učionice i prostorije trenutno prazne, mi smo i dalje tu, samo vam pružamo podršku iz svojih domova.

Zato vas pozivam da mi se obratite ukoliko me želite iz bilo kojeg razloga kontaktirati. Tu sam za vaša pitanja, dileme, za savjet... Dostupna sam na mailu sanja.kulis@skole.hr.

Svima vam želim puno strpljenja i zdravlja! heart

Pedagoginja Sanja