« Travanj 2024 »

Humanitarna akcija pomoći socijalnoj samoposluzi u Vukovaru
Autor: Željka Ninčević, 14. 11. 2016.

Poštovani učenici, učitelji i roditelji!

Potaknuti vijestima i slikama praznih polica socijalne samoposluge u Vukovaru, a na inicijativu Aktiva ravnatelja osnovnih škola Grada Splita, uključili smo se u humanitarnu akciju pomoći socijalnoj samoposluzi u Vukovaru.

Pozivamo sve učenike, učitelje, roditelje, koji žele i mogu, da svojim novčanim prilozima pomognu da police socijalne samoposluge u Vukovaru budu napunjene kako bi olakšali život najsiromašnijima na hrvatskom istoku, među kojima ima i učenika vukovarskih škola. Svaka škola će prikupljeni iznos uplatiti na žiro račun Humanitarne udruge „Duga“ u Vukovaru koja vodi socijalnu samoposlugu. Sredstva se prikupljaju do kraja tjedna, kada ćemo posebno obilježiti Dan sjećanja na Vukovar.

Kako ova pomoć ne bi bila jednokratna, pozivamo učenike osmog razreda da prilikom posjeta Memorijalnom centru Domovinskog rata u Vukovaru u prtljažniku autobusa koji ih vozi do Vukovara odvoje jedan dio za hranu i higijenske potrepštine koje će prikupiti te da ih osobno uruče socijalnoj samoposluzi.

Otvorite svoja srca i sudjelujte u akciji - za naš grad heroj - Vukovar!