Natjecanje Školskih sportskih društava Grada Splita - Nogomet
Autor: Željka Ninčević, 20. 10. 2021.

Danas su naše učenice sudjelovale na natjecanju Školskih sportskih društava Grada Splita u disciplini nogomet (Ž) 7. i 8. razreda. Utakmica se igrala na igralištu SRC Spinut, a protivnik je bio OŠ Ravne njive - Neslanovac. Konačni rezultat je 8:1 za OŠ Ravne njive - Neslanovac, međutim imperativ nije bio rezultat koliko priprema naših učenica za natjecanje koje slijedi u njihovom uzrastu (5. i 6. razred). Uz nekoliko odličnih prilika za postizanje pogotka i boljeg konačnog rezultata, jedini gol za našu ekipu je postigla najmlađa učenica Vinka Škrobica (4. razred). Uz mali odmor ekipa će se nastaviti dalje pripremati za slijedeće utakmice koje po riječima organizatora dolaze u drugom obrazovnom razdoblju. Učenice koje su sudjelovale: Vinka Škrobica, Emanuela Škrobica, Uvalić Enna, Roza Prkić, Nika Ruščić, Marta Delić, Laura Balić, Marina Andrijolić, Matilda Klaus, Ivana Grgurević i Domina Matić.