Obilježili smo Svjetski dan hrane
Autor: Željka Ninčević, 15. 10. 2021.

I vrapci na granama već znaju: doručak je najvažniji obrok u danu! Zato smo Svjetski dan hrane u 2. razredu obilježili upravo zdravim doručkom. Našlo se tu svježeg voća i povrća, punog vitamina i minerala, kako bi naši drugaši kvalitetno započeli dan i imali dovoljno energije za sve matematičke i pravopisne izazove, kako bi bili raspoloženi za umjetnički izričaj kroz satove Likovne kulture i na kraju, vješto i spretno vježbali na satu Tjelesne i zdravstvene kulture. Izradili su i prigodan plakat na kojem su napisali: „Jedi raznoliko!; Jedi zdravo!; Ne bacaj hranu!“

Ako i vi želite biti kao naši učenici, birajte zdrave namirnice za doručak i nikako, ali baš nikako – ne preskačite ovaj obrok u danu!