#ErasmusDays #ErasmusIdeDalje #Erasmus
Autor: Željka Ninčević, 16. 10. 2020.

Dani Erasmusa 2020. održavaju se 15., 16. i 17. listopada u cijeloj Europi i partnerskim zemljama programa Erasmus+. Ova međunarodna manifestacija temelji se na vrlo jednostavnoj ideji: komunicirati europske vrijednosti, prednosti mobilnosti i rezultate Erasmus+ projekata tijekom tri dana kako bi ih u što većem broju mogli vidjeti građani, profesionalci, mediji i kreatori politika.

I mi smo se priključili obilježavanju Brain Gym izazovom. To je eTwinning projektna aktivnost tijekom koje učenici na odabranu pjesmu izrađuju koreografiju korištenjem pokreta Brain Gyma. Naši ​​petaši su već izradili svoju koreografiju te je poslali učenicima iz mjesta Hatay u Turskoj. S nestrpljenjem očekujemo njihov odgovor na naš izazov i veselimo se plesnom izazovu ​​kojeg će nam oni poslati!
Do tada... uživajte u našoj ​Brain Gym koreografiji!