Obavijest roditeljima i učenicima!
Autor: Željka Ninčević, 15. 3. 2020.

Od ponedjeljka, 16. ožujka 2020. počinje izvođenje nastave na daljinu.

Ministarstvo znanosti i obrazovanja organizirat će u suradnji s Hrvatskom radiotelevizijom na 3. programu nastavu za učenike razredne nastave prema kurikulumima i nastavnim programima svaki dan u sljedećim terminima u programu pod nazivom Škola na Trećem:

RAZRED TERMIN
1. razred 8 - 10 h
2. razred 10 - 12:30 h
3. razred 13 - 16 h
4. razred 16 - 19 h

Prvi dan emitiranja nastave na daljinu preko HRT 3 pod nazivom Škola na Trećem bit će u ponedjeljak, 16. ožujka 2020. godine. Dodatno će učenicima i roditeljima biti omogućena komunikacija sa učiteljicama putem već formiranih komunikacijskih kanala.

Za učenike predmetne nastave svaki dan će biti definiran raspored i pripremljeni sadržaji za online nastavu za osnovni paket predmeta. Sadržaji će uključivati videosnimku predavanja, kao i dodatne radne materijale, a emitirati će se na Sportskoj televiziji u razdoblju od 8 do 12:45 sati. Nastava će se održavati prema rasporedu na sljedećoj poveznici.

RAZRED TERMIN PREDMETI
5. razred 8 - 9:30 h MAT, HRV, PRI, ENG
6. razred 9:30 - 10.45 h POV, MAT, PRI, ENG
7. razred 10:45 - 11:50 h MAT, HRV, BIO, GEO
8. razred 11:50 - 12:45 h HRV, MAT, BIO, ENG

Sadržaje na Sportskoj televiziji učenici trebaju početi pratiti od ponedjeljka 16. 03. 2020. Dodatno će predmetni nastavnici pripremati vlastite sadržaje i organizirati rad s učenicima u svojim virtualnim učionicama na platformi Yammer, o čemu ćete dobiti detaljnije obavijesti u ponedjeljak.

Za učenike razredne nastave koje roditelji nisu u mogućnosti ostaviti pod nadzorom kod kuće bit će organiziran prihvat.