Predstavljanje projekta "Pjat pun jubavi i zdravja"
Autor: Željka Ninčević, 4. 5. 2017.

Povodom Dana grada i blagdana svetog Dujma, danas je održana Svečana sjednica Dječjeg gradskog vijeća Grada Splita, na kojoj smo kao finalisti natječaja BI-PI-TRI imali priliku predstaviti naš projekt:

"Pjat pun jubavi i zdravja".

To su vrlo uspješno i učinili naši osmaši: Josipa i Ivan, te su uz Nikolinu kao vijećnicu naše škole, pozvali sve prisutne da sudjeluju na humanitarnoj utrci koja će se održati u subotu, 27. 05. 2017.

holu Gradske uprave, upriličena je i izložba plakata, radova učenika splitskih osnovnih škola sa pojmovima koji obilježavaju Split. Kao dio projekta "Split očima djeteta", našao se i naš plakat na kojem smo prikazali Pomorski muzej u Splitu.