OBAVIJEST RODITELJIMA - OSIGURANJE PREHRANE DJECE U OSNOVNIM ŠKOLAMA U 9 HRVATSKIH ŽUPANIJA ZA ŠKOLSKU GODINU 2016./2017. – Zaklada ''Hrvatska za djecu''
Autor: Željka Ninčević, 14. 9. 2016.

U okviru projekta zaklade Hrvatska za djecu škole su u obvezi dostaviti podatke o stvarnim potrebama učenika za pokriće troškova školske prehrane u školskoj godini 2016./2017.

Podaci o stvarnim potrebama predstavljaju stvarne i konačne potrebe za pokrićem troškova školske prehrane u školskoj godini 2016./2017. za učenike slabijeg imovinskog stanja, a koji dolaze iz obitelji čiji prihod po članu kućanstva ne prelazi iznos od 2.000,00 kn, a koje potrebe su u ime učenika tj. krajnjih korisnika iskazali i potrebnom dokaznom dokumentacijom dokazali njihovi roditelji (odnosno zakonski zastupnici, posvojitelji ili udomitelji).

U cilju ostvarivanja prava na dodjelu potpore za osiguranje prehrane učenika slabijeg imovinskog stanja u osnovnim školama Grada Splita, molimo da najkasnije do ponedjeljka 19. 09. 2016., donesete u školu potrebnu dokumentaciju (detaljnije u prilozima).

Upute za škole

Prilog 3